پروژه مصوب سفر رئیس جمهور در گناوه بهره‌برداری شد

به گزارش ایرنا ، مدیر آب و فاضلاب گناوه روز سه شنبه در این آیین گفت: برای اجرای این پروژه ۱۲۵ میلیارد ریال اعتبار از محل مصوبات سفر رئیس جمهور هزینه شده است.

عبدالعزیز عبدالهی افزود: این پروژه شامل ۴.۵ کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب و ۸۰۰ متر شبکه خط انتقال تحت فشار به همراه ایستگاه پمپاژ لیفت اجرا شده است.

وی اظهارداشت: ۸۰۰ مشترک در منطقه کوی بسیجیان از این پروژه که در مدت ۱۲ ماه اجرا شده است زیر پشوش قرار گرفت.

عبدالهی افزود: با افتتاح شبکه جمع‌آوری فاضلاب و ایستگاه پمپاژ و خط انتقال تحت فشار گناوه ، ۵۵۰ متر مکعب در شبانه‌ روز بر ظرفیت جمع‌آوری و انتقال فاضلاب افزوده شد.

وی هدف از اجرای این پروژه را جلوگیری از ورود فاضلاب خام به دریا عنوان کرد و گفت: ساکنان کوی بسیجیان باید از فردا برای اخذ انشعاب فاضلاب به این اداره مراجعه کنند تا منازل آنها سیستم متصل شود.

مدیرآب و فاضلاب گناوه بیان کرد: دو پروژه دیگر شامل کانال پساپ تصفیه خانه و شبکه جمع آوری فاضلاب سرخور فعال است و ۲۲ بهمن امسال به بهره برداری می رسد.

ابوالحسن عالی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه ۶۰ میلیارد تومان اعتبارات تخصیصی شبکه جمع آوری فاضلاب از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری برای شهر گناوه درنظر گرفته شده است گفت: اعتبارات فنی و اعتباری، ساماندهی پساب و توسعه شبکه فاضلاب گناوه در حال پیگیری است.

محمدتقی صفری فرماندار گناوه با قدردانی از شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در اجرای این طرح گفت: یکی از مطالبات خاص و مهم مردم گناوه تکمیل فاضلاب است که در هفته دولت بخشی از آن محقق شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.