مشاور رییس جمهور: آرامش و اقتدار کنونی کشور مرهون حماسه و ایثار شهدا است

به گزارش ایرنا، سعید محمد روز سه‌شنبه در یادواره شهدای کارمند شهرستان اسدآباد که همزمان با هفتمین روز از هفته دولت برگزار شد، افزود: شهدا جان خود به عنوان عزیزترین دارایی را در راه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فدا کردند تا امروز شاهد اقتدار و عظمت کشور و آرامش و رفاه مردم باشیم.

وی اظهار داشت: شهدا تا آخرین قطره خون خود در برابر دشمن ایستادند و اجازه دست‌درازی دشمنان به این مرز و بوم را ندادند.

یادواره شهدای کارمند شهرستان اسدآباد امروز با حضور استاندار همدان و مشاور رییس‌جمهور و جمعی از مسئولان محلی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در این شهرستان برگزار شد.

همچنین دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی و استاندار همدان در ادامه برنامه های سفر به شهرستان اسدآباد با حضور در منزل مادر شهید امیر سرتیپ خلبان مظاهر رضائیان، با خانواده این شهید والامقام دیدار و از نزدیک گفت‌وگو کردند.

«سرتیپ خلبان مظاهر رضائیان متولد سال ۱۳۴۵ روستای خاکریز شهرستان اسدآباد، پس از سال‌ها مجاهدت و خدمت در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، هفتم آبان سال ۱۳۸۲ در حین انجام ماموریت دچار حادثه شد و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.»

دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی صبح امروز(سه شنبه) همزمان با هفتمین روز از هفته دولت و به همراه علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی چندین پروژه‌ عمرانی و اقتصادی به شهرستان اسدآباد سفر کردند.

استاندار همدان و مشاور رییس جمهور در بدو ورود به این شهرستان از سوی امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولان مورد استقبال رسمی قرار گرفتند.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی و استاندار همدان در ادامه با حضور در یادمان شهدای گمنام شهر اسدآباد، به مقام شامخ شهدای والامقام این شهر ادای احترام کردند.

این سفر با هدف افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های مختلف عمرانی در گرامیداشت هفته دولت و همچنین تبیین و معرفی دستاوردها و خدمات دولت مردمی و انقلابی سیزدهم انجام شده است.

فرماندار شهرستان اسدآباد از افتتاح و کلنگ زنی ۹۳ طرح با اعتبار ۱۹۹ میلیارد تومان همزمان با گرامیداشت ایام هفته دولت در نقاط مختلف این شهرستان خبر داد.

شهرستان اسدآباد از توابع استان همدان با ۱۰۰ هزار جمعیت در ۴۵ کیلومتری مرکز استان واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.