مدیرکل ورزش و جوانان همدان: هیات‌های ورزشی شهرستان‌ها باید مستقل باشند

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی حقیقی روز سه شنبه در جمع مسوولان و کارکنان ورزش و جوانان شهرستان همدان اظهار داشت: توانمندی، کارآمدی و تجربه سه اصل مهم در انتخاب هیات‌های شهرستانی است و باید به آن توجه شود تا بتوانند بدون اتکا به هیات‌های استانی، برنامه های خود را اجرا کنند.

وی اضافه کرد: استعدادیابی، تدوین و اجرای ایده‌های نو در راستای توسعه و پیشرفت هرچه بهتر ورزش خواسته ما از دستگاه‌ ورزش شهرستان‌ها برای انتخاب روسای هیات‌ها است.

حقیقی مدیریت دارایی‌ها را یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های روسای شهرستان‌ها دانست و افزود: روسای ادارات ورزش و جوانان علاوه بر کارهای روزمره باید مدیریت دارایی داشته باشند و آنچه را که در اختیار داریم به خوبی از آن محافظت کنیم و با برنامه در اختیار ورزشکاران ‌وجوانان قرار دهیم.

وی زیر ساخت ورزش همدان برای میزبانی مسابقات ملی و فرا ملی را بسیار خوب ارزیابی کرد و خاطرنشان کرد: باید از این شرایط به خوبی استفاده شود و به دنبال میزبانی مسابقات و اردوهای تیم ملی بود.

رییس اداره ورزش شهرستان همدان نیز در این نشست گفت: با توجه به حضور بیش از ۵۰ در صد جمعیت استان در شهر همدان و حضور حدود ۷۰در صد ورزشکاران در این شهر خواستار اختصاص اعتبارات بیشتر به بدنه ورزش شهرستان همدان هستیم.

شهرستان همدان دارای بیش از ۲۰ هزار ورزشکار سازمان یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.