سیلی ویل اسمیت، کریس را از بازگشت به صحنه اسکار بازداشت

به گزارش ایرنا، در یکی از شوکه‌کننده‌ترین صحنه‌های تاریخ اسکار، ویل اسمیت به خاطر شوخی زننده‌ای که کریس راک استندآپ کمدین آمریکایی، با همسرش جیدا پینکت اسمیت کرده بود، روی صحنه رفت و به او سیلی زد.
آکادمی اسکار پس از پایان مراسم، با انتشار یک بیانیه در حساب توییتری خود نوشت از هیچ نوع خشونتی چشم‌پوشی نمی‌کند.
به نوشته آریزونا ریپابلیک – Arizona Republic، در حین اجرای استندآپ خود در Phoenix که تمامی بلیط‌های آن هم فروخته شده، راک به حضار گفته آکادمی اسکار از او خواسته تا به عنوان مجری مراسم سال ۲۰۲۳ ورود کند که او نپذیرفته است.

این کمدین آمریکایی این چنین بازگشتی را به بازدید دوباره از صحنه جنایت پس از حادثه سیلی خوردن خود از ویل اسمیت تشبیه کرده و گفته بازگشت به اسکار به این معناست که از نیکول براون سیمپسون – Nicole Brown Simpson بخواهیم به رستورانی که از آنجا رفته برگردد. رستورانی که از او در شبی که به قتل رسید تنها یک جفت فنجان باقی ماند.

قاتل نیکول براون سیمپسون – Murder of Nicole Brown Simpson یک فیلم آمریکایی محصول سال ۲۰۱۹ است که براساس قتل او ساخته شده است.
راک این را درباره سیلی خوردن خود از ویل اسمیت هم گفته که جثه بزرگتر اسمیت و این واقعیت که پیشتر نقش محمدعلی کلی را ایفا کرده بود، آن را به مبارزه‌ای ناعادلانه تبدیل کرد. استندآپ کمدین آمریکایی می‌گوید او از من بزرگتر است. ایالت نوادا دعوای من و ویل اسمیت را تأیید نمی‌کند.
تارنمای اینترتینمنت ویکلی برای دریافت اظهار نظر آکادمی اسکار تماسی با این آکادمی نگرفته است.

https://ew.com/awards/oscars/chris-rock-turned-down-hosting-۲۰۲۳-oscars-will-smith-slap/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.