تلاش برای یافتن فرد مفقودی رودخانه سیمره دره شهر ادامه دارد

هوشنگ طاهری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: وجود یک تکه سنگ بسیار بزرگ که از دیواره جدا و به پایین سقوط کرده مانع اصلی گروه تجسس است.

وی افزود: هرچند اطراف این سنگ خالی شده است، اما باید از طریق بولدوزر جابجا و با پیکور شکسته شود تا بتوان به حفره زیرین این سنگ برای یافتن جسد راه یافت.

فرماندار دره شهر ادامه داد: جابجایی و شکستن این سنگ با توجه به ابعاد بسیار بزرگ آن زمانبر بوده و چند روزی را به زمان نیاز دارد.

طاهری جوشش چشمه های تغذیه کننده رودخانه سیمره را نیز از دیگر چالش های مهم برای گروه امداد برشمرد و یادآور شد: باوجود ایجاد بندها و کانال های انحرافی بر مسیر رودخانه، اما جوشش چشمه ها باعث کندی کار شده است.

وی اضافه کرد: باوجود گرمای هوا و فشار کار، اما تلاش برای یافتن این فرد ادامه دارد و تصمیم به ادامه یا پایان تجسس بعد از جابجایی سنگ و در صورت عدم توفیق در یافتن فرد مفقودی، به خانواده وی موکول شده است.

به گزارش ایرنا، عصر دوشنبه هفته گذشته (۳۱ مرداد) فردی که احتمال می رود با انفجار دینامیت و مواد منفجره قصد صید ماهی داشته است، به علت ریزش دیواره دره مشرف به رودخانه سیمره دره شهر در زیر آوار این دیواره مدفون شد و هنوز جسد وی پیدا نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.