اختصاص ۸۶میلیاردتومان از محل اعتبارات سفر به شهرستان املش

به گزارش ایرنا مختار رضایی روز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: دولت مصمم است درمیان مردم باشد وبه مردم محروم خدمت کند.

وی عنوان کرد : در ایتن راستا نیز خدمات متعددی از جمله جابجا کردن یارانه ها و رساندن مستقیم آن به مردم، جلوگیری از رانت خواری، رتبه بندی معلمان، گرفتن دارایی های بلوکه شده خارجی، تعامل با کشورهای همسایه وآسیای میانه، گره نزدن اقتصادکشوربه برجام و غیره است.

وی گفت: علاوه بر اختصاص اعتبارات سفر رییس جمهوری امسال از محل منابع تملک ودارایی ها، توسعه متوازن، ۳درصدنفت وگاز و غیره نیز ۴۵میلیارد و ۲۰۰میلیون تومانی اعتبار نیز به این شهرستان اختصاص یافته که نسبت به سال گذشته رشد۲ برابری دارد و این رقم علاوه براعتبارات متمرکزشده دراستان درحوزه های مختلف است.

فرماندار املش اختصاص ۱۲ میلیاردو۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تکمیل پل کیازنیک املش، ۲میلیارد و۵۰۰ میلیون تومانی برای احداث و تکمیل راهداری املش، ۳۰میلیاردتومانی برای ادامه تکمیل راه چهاربانده املش به شلمان، ۴۰میلیاردتومانی برای گازرسانی روستاهای باقیمانده املش را از جمله پروژه هایی دانست که در از این محل برای آنها اعتبار دیده شده است.

وی پل کشاورز رانکوه املش را که بااعتبار۲۱میلیاردتومان به انجام رسیده نیز از جمله طرح هایی دانست که در ادامه هفته دولت با حضور استاندار بهره برداری می شود.

درهفته دولت امسال ۴۰پروژه بااعتبار۳۵ میلیاردتومان درشهرستان املش به بهره برداری رسید.

شهرستان املش با۲بخش مرکزی ورانکوه با جمعیت ۴۴هزار نفر در۷۰ کیلومتری شرق مرکز گیلان واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.