۶ طرح توسعه و اصلاح شبکه‌های برق در اشنویه افتتاح شد

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، فرماندار اشنویه در آیین افتتاح این طرح‌ها که بطور نمادین در روستای «شاهوانه» از توابع این شهرستان انجام شد، اظهار کرد: برای اجرای این طرح‌های برق رسانی در مجموع بیش از ۸۳ میلیارد ریال هزینه شده است.

سیدعلی ترابی افزود: همچنین به همین مناسبت بطور همزمان عملیات اجرایی طرح بهسازی و آسفالت راه روستاهای «گنج آباد»، «گلماوران» و «کانی رش» نیز آغاز شد.

وی اضافه کرد: ۶۲ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز برای این طرح‌های راهسازی در مجموع به طول ۳.۷ کیلومتر از محل سفر استاندار آذربایجان غربی به این شهرستان تامین شده است.

ترابی ادامه داد: ۷۰ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار و هزینه بیش از ۷۲۰ میلیارد ریال در طول هفته دولت در این شهرستان افتتاح یا کلنگ زنی می‌شود.

وی تاکید کرد: این طرح‌ها در زمینه کشاورزی، تولیدی، خدماتی، صنعتی، عمران شهری، طرح توسعه برق‌رسانی و دیگر طرح‌های عمرانی و خدماتی است که در طول هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفته یا عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

شهرستان مرزی اشنویه با ۷۵ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی، هم مرز با کشورهای عراق و ترکیه و در فاصله ۷۳ کیلومتری مرکز استان واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.