۶۰ کیلومتر راه روستایی قزوین در یکسال گذشته آسفالت شد

به گزارش ایرنا، جواد حق‌لطفی روز دوشنبه با ارایه گزارشی از اقدامات شاخص انجام شده این اداره کل در سال نخست فعالیت دولت سیزدهم، اظهار داشت: علاوه بر اجرای عملیات روکش آسفالت، بازگشایی، تعریض و احداث ابنیه فنی و زیرسازی ۵۳ کیلومتر راه روستایی در مجموع با ۱۱۴ میلیارد تومان از مهمترین دستاوردهای دولت جهت کاهش محرومیت زدایی و توسعه روستاها بوده است.

وی اضافه کرد: روکش مجدد آسفالت ۳۶ کیلومتر از راه های اصلی و شریانی با ۶۷ میلیارد تومان اعتبار در یک سال گذشته نیز از جمله فعالیت های صورت گرفته از سوی این اداره کل بوده است.

وی گفت: اجرای ۱۶ کیلومتر روشنایی طولی به ارزش هفت میلیارد تومان در حوزه ارتقای ایمنی راه‌ها، تعمیر و مرمت ۱۰ دستگاه پل با ۲۰ میلیارد تومان اعتبار و نصب عملیات نیوجرسی مفصلی به طول ۱۲ هزار متر به ارزش ۲۴ میلیارد تومان از دیگر اقدامات انجام شده اداره کل راهداری قزوین در دولت سیزدهم بوده است.

حق‌لطفی، اجرای ۱۵۰۰ کیلومتر عملیات خط‌کشی راه‌ها به ارزش ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، خرید یک دستگاه بیل مکانیکی برای تقویت تجهیزات ماشین‌آلات راهداری به ارزش ۵۵۷ میلیون تومان و بهره‌برداری از ۲ مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی به ارزش ۵۰ میلیارد تومان را بخش دیگری از اقدامات شاخص دولت سیزدهم در این استان طی یک سال گذشته دانست و یادآور شد: به منظور توسعه مدیریت هوشمند، طی مدت یاد شده ۲ دستگاه دوربین نظارت تصویری به ارزش ۶۵۴ میلیون تومان و ۲ دستگاه سامانه تردد شمار به ارزش ۴۰ میلیون تومان به تجهیزات مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای استان افزوده شده است.

وی، جا به جایی ۱۰ میلیون و ۷۱۷ هزار و ۴۰۰ تن کالا و یک میلیون و ۹۱۰ هزار و ۷۶۳ مسافر توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای، ایمن‌سازی ۱۲ مدرسه حاشیه راه و اهدای ۵۰ عدد کلاه ایمنی به راکبان موتورسیکلت را از جمله اقدامات شاخص دولت سیزدهم در حوزه حمل و نقل جاده ای این استان عنوان کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین با بیان اینکه برای اجرای پروژه‌های هفته دولت ۱۲۲ میلیارد تومان هزینه شده است، گفت: ۲۲ طرح بهسازی و روکش آسفالت راه های اصلی، فرعی و روستایی با مجموع ۹۱ کیلومتر از جمله پروژه هایی است که در طول ایام هفته دولت به بهره برداری می رسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.