۲ واحد دندانسازی در شهرستان محلات مهروموم شد

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات، دکتر مرضیه ولی بیان کرد: در راستای ارتقای سلامت جامعه و برخورد با مراکز خدمات رسان غیر مجاز در حوزه نظام سلامت، ۲ واحد دندانسازی غیرمجاز فاقد هرگونه مجوز فعالیت و عدم مدرک تحصیلی مرتبط متصدی مهروموم شد.

وی افزود: با توجه به عدم توجه به اخطار های مکرر حوزه سلامت، با حضور کارشناس مسئول واحد نظارت بر درمان و همراهی نماینده اماکن نیروی انتظامی شهرستان محلات در قالب تیم مشترک پلمپ و پرونده متصدی برای گذراندن مراحل قانونی به مراجع قضایی شهرستان ارجاع شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان محلات گفت: این مرکز فعالیت تمامی مراکز خدمات رسان در حوزه سلامت را به صورت مستمر رصد کرده و با متخلفان این حوزه بدون اغماض و به صورت قانونی برخورد خواهد کرد.

وی ،سلامت تمام افراد جامعه را خط قرمز حوزه نظام سلامت عنوان کرد و افزود: این مسئله مهم قابل معامله نیست و شهروندان از مراجعه به واحدها و مراکز غیرمجاز بهداشتی و درمانی خودداری کنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات یادآور شد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف درمانی، از طریق سامانه ۱۹۰ شکایات مردمی وزارت بهداشت و یا به‌صورت مکتوب به ستاد شبکه بهداشت و درمان محلات گزارش دهند.
محلات با ۵۵ هزار نفر جمعیت در جنوب استان مرکزی است و این شهرستان یک مرکز بستری و درمانی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.