۱۲ طرح عمرانی، کشاورزی و خدماتی در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید

به گزارش یکشنبه ایرنا، فرماندار عجب‌شیر در آیین بهره‌برداری از این طرح‌ها بیان کرد: این طرح‌ها شامل ۷۰۰ هکتار از شبکه آبیاری سد قلعه‌چای، گلخانه هیدروپونیک سبزی و سیفی، زیرسازی، آسفالت و لکه‌گیری آسفالت معابر، جدول‌گذاری و جوب‌کشی خیابان‌ها و کوچه‌ها و تملک و تخریب بافت‌های فرسوده و ناکارآمد است.

به گفته «جعفر قادری» از دیگر طرح‌های افتتاحی در پنجمین روز از هفته دولت می‌توان به ساماندهی پارک‌ها و میادین، ساماندهی دستفروشان با ایجاد غرفه‌های سازه موقت، نصب المان‌های شهری، نصب روشنایی معابر و میادین، نصب کفپوش در سطح شهر اشاره کرد.

وی همچنین فرصت خدمتگزاری به مردم در نظام جمهوری اسلامی را توفیق الهی خواند و افزود: این فرصت باید به بهترین نحو در راستای خدمت‌رسانی و رضایتمندی آنان مورد استفاده قرار گیرد.

وی اضافه کرد: هفته دولت فرصتی برای تجلی مردم‌سالاری و معرفی خدمات صادقانه دولت به مردم در مسیر آسایش و رفاه جامعه و ارایه کارنامه واضح و گویای این تلاش‌ها در عرصه‌های گوناگون است.

وی با استقبال از سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی از جمله گلخانه و بسته‌بندی محصولات کشاورزی، بیان کرد: این مشاغل به اشتغالزایی کمک می‌کند و از سرمایه‌گذاری در این بخش حمایت می‌شود.

به گزارش ایرنا به نقل از فرماندار عجب‌شیر طی هفته دولت امسال ۳۵ طرح عمرانی، خدماتی، تولیدی و کشاورزی با ۲۱۳ میلیارد تومان هزینه‌ در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.