۱۱ طرح عمرانی خدماتی در میانه بهره برداری شد

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، روکش آسفالت شیخدر آباد ، طرح هادی روستای دریندرق ، ۱۳۹ واحد مسکونی طرح ویژه مسکن روستایی ، فاز دوم پایاب سد آیدغموش به میزان ۴۰۰ هکتار،افتتاح فاز جدید شبکه های فرعی آبیاری و زهکشی ۳ و ۴ ( سیستم تحت فشار) پایاب سد آیدوغموش ، کشتارگاه دام بزرگ شرکت آذرگوشت آتروپات، پروژه های دهیاری های بخش مرکزی، احداث خیابان و جدول گذاری و زیرسازی و آسفالت ریزی در شهرک صنعتی میانه ۲، اجرای قسمتی از شبکه توزیع آب در شهرک صنعتی میانه ۲، ارتقا تکنولوژی سایت BTS و توسعه تجهیزات دیتا و کافوی نوری روستاهای بخش ، ورود خروج خط میانه – کاغذکنان در کلیدخانه ۶۳ کیلو ولت شهرک صنعتی شماره ۲ از جمله طرح هایی بود که بهره برداری شد.

۱۱ طرح عمرانی در بخش ترکمانچای میانه به بهره برداری رسید

امروز همچنین ۱۱ طرح عمرانی در بخش ترکمانچای میانه با اعتبار ۱۱۵ میلیارد و ۸۷۹ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

این طرح ها شامل طرح هادی روستای صومه سفلی، طرح هادی روستای روستای گاوینه رود، ۹۷ واحد مسکونی طرح ویژه مسکن روستایی بخش ترکمانچای ، آسفالت ریزی معابر سطح شهر، پروژه های دهیاری های بخش ترکمانچای، ابتدایی بلال کسجین، شهید صادقی نودلق، ابتدایی میثم تمار قشلاق، ابتدایی انقلاب مهماندوست، حفر و تجهیز و نیرورسانی یک حلقه چاه در شهر ترکمانچای، ارتقای تکنولوژی سایتBTS و توسعه تجهیزات دیتا و کافوی نوری روستاهای بخش بود.

فرماندار ویژه میانه در مراسم افتتاح مدرسه روستای قشلاق برزلیق گفت: مسئولین کشور در تلاشند تا نشانه های محرومیت و عقب ماندگی را در همه نقاط کشور از بین ببرند.

مسعود سعادتی دفزود: بازگویی خدمات و اعتبارات از روی منت نبوده و صرفا برای اطلاع رسانی در برابر هجمه های دشمنان است که می خواهند خدمات نظام را به زیر سوال ببرند.

وی تنها هدف حضور مسئولین و ائمه جمعه در افتتاح پروژه های مختلف را در کنار مردم بودن عنوان کرد و افزود: خوشبختانه کارنامه جمهوری اسلامی ایران قابل دفاع و افتخار است و بالاتر از آن مردمی هستند که همواره در کنار مسئولین و دولت بوده و هستند.

وی اقدام به تولید از سوی مردم در روستای قشلاق برزلیق با کیلومترها فاصله از مرکز و در مسیر صعب العبور را سبب برداشتن باری از روی دولت و عدم وابستگی به بیگانگان دانست.

سعادتی در پایان با قدردانی از خیر بزرگوار در ساخت مدرسه روستا؛ افتتاح مدارس را بهترین هدیه در هفته دولت به مردم عنوان کرد و افزود: به طور قطع شخصیتهای بزرگ و نیک اندیشی همچون خیرین حاضر در این مدارس پرورش یافته و در راه تعالی و پیشرفت نظام و کشور قدم برخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.