وزیر آموزش و پرورش: دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه جامع تبدیل می‌شود

به گزارش ایرنا، یوسف نوری روز دوشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد که استاندار و جمعی از مدیران نیز حضور داشتند، افزود:توسعه فعالیت دانشگاه فرهنگیان یک ظرفیت برای تربیت معلم و تامین نیروی انسانی آموزش برای آموزش و پرورش است.

وی با اشاره به اینکه امروز به نمایندگی از دولت به استان سفر کرده است، افزود: رییس جمهور نگاه و عنایت ویژه و تاکید جدی به آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت دارند.

وزیر آموزش و پرورش با بزرگداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: هر ۲شهید بزرگوار از فرهنگیان و جامعه آموزش و پرورش بودند که افتخاری بزرگ برای نظام تعلیم و تربیت است.

نوری اظهار داشت:هم‌اکنون در چهارمحال و بختیاری نگاه ویژه به جریان تعلیم و تربیت انقلابی از سوی وزارت آموزش و پرورش وجود دارد.

به گزارش ایرنا، وزیر آموزش و پرورش به عنوان سخنران مراسم گرامیداشت هفته دولت به نمایندگی از رییس جمهور و هیات دولت به چهارمحال و بختیاری سفر کرده است.

در سفر نوری به استان چهارمحال و بختیاری با جمعی از فرهنگیان ، دانش‌آموزان دیدار دارد و برای بررسی مسایل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش به شهرستان‌های بن و سامان نیز سفر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.