مربی تنیس همدان: مسابقات آسیایی میدان تجربه اندوزی برای ملی پوش همدان است

«زهره ابوطالبیان» روز دوشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم‌های ملی جوانان پسر، نوجوانان دختر و پسر روز گذشته عازم رقابت‌های قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا به میزبانی کشور لائوس شدند و ایلوخانی نماینده استان همدان در ترکیب تیم ملی دختران است.

وی بیان کرد: این ورزشکار همدانی در رده سنی نوجوانان نخستین حضور را در مسابقات قهرمانی آسیا تجربه می‌کند و معتقدم این رقابت‌ها محک بسیار خوب برای او در جهت بالا بردن سطح فنی و تکنیکی است.

ابوطالبیان خاطرنشان کرد: بهترین‌های آسیا در این مسابقات حضور می‌یابند که اغلب مدعی کسب عنوان قهرمانی هستند و می‌دانیم که کار برای کسب مدال بسیار سخت است.

مربی تنیس روی میز همدان یادآور شد: ایلوخانی با کسب بالاترین امتیاز در مسابقات انتخابی تیم ملی موفق به کسب سهمیه مسابقات آسیا شد و حضور در این میدان بزرگ می‌تواند به ارتقا فنی او کمک شایانی داشته باشد.

وی افزود: هم اکنون این ورزشکار همدانی به پدیده نوظهور تنیس روی میز نوجوانان کشور تبدیل شده است و کارشناسان از وی به عنوان یکی از چهره‌های آینده دار این ورزش در میادین بین المللی نام می‌برند.

تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان دختر متشکل از سه ورزشکار روز گذشته (ششم شهریور) راهی مسابقات قهرمانی آسیا شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ایلوخانی امسال با کسب بالاترین امتیاز در مسابقات انتخابی تیم ملی موفق به کسب سهمیه مسابقات آسیایی شد، این بانوی ورزشکار به پدیده نوظهور تنیس روی میز نوجوانان کشور تبدیل شده است.

وی سابقه کسب مدال در تورنمنت‌های بین المللی را در کارنامه خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.