لیست قیمت خرید انواع دستگاه آندوسکوپی دست دوم در بازار

امروزه تجهیزات بسیاری وجود دارد که متخصصین را در تشخیص و درمان یاری کنند، این دستگاه حدود ۲۵ سال پیش به ایران راه یافت که بدون برش و بخیه عکسهایی از ناحیه مورد نظر در دسترس پزشک قرار می دهد و متخصص با تکیه بر آن اقدام به جراحی می پردازد.

این دستگاه نه تنها برای گوش بلکه برای اندامهای دیگری از بدن هم کاربرد فراوانی دارد.

آندوسکوپ ابزاری است که دارای یک لوله برای رویت اندامهای داخلی فرد به کار می رود، دستگاه های دیگری هم وجود دارد مانند: ام آر آی و سی تی اسکن که با عکس برداری همین کار را انجام می دهد اما آندوسکوپ دارای مزایایی است از جمله دید مستقیم، که پزشک می تواند در همین حین نمونه برداری را نیز انجام دهد.

بسیاری از افراد به جای صرف هزینه های بالای خرید دستگاه آندوسکوپی گوش نو، اقدام به خرید دستگاه آندوسکوپی دست دوم می کنند.

اغلب تجهیزات و دستگاه های پزشکی از قیمتهای بالایی برخوردار است که اگر آن دستگاه وارداتی و تولید کشورهای دیگر، به دلیل گمرکی و پروانه صدور، این هزینه ها چندین برابر خواهد شد از این رو خرید دستگاه دسته دوم گزینه خوبی برای کسانی است که هزینه های لازم برای خرید دستگاه نو را ندارند البته نکاتی وجود دارد که باید هنگام خرید به آنها توجه داشته باشید.

بهتر است از خرید دستگاه های بسیار قدیمی صرف نظر کنید چرا که در صورت خرابی ممکن است آن قطعه دیگر پیدا نشود.

بسیاری از دستگاه های دست دوم هنوز تاریخ انقضایشان به اتمام نرسیده است از این رو دریافت فاکتور و ضمانت نامه امری ضروری است.

قیمت دستگاه آندوسکوپی

امروزه دستگاهی که پزشک متخصص داخل بدن را می تواند به راحتی مشاهده و نوع بیماری را تشخیص دهد آندوسکوپی نام دارد.

قیمت دستگاه آندوسکوپی با توجه به کیفیت آن متغیر است و خرید دستگاه آندوسکوپی گوش و فروش دستگاه آندوسکوپی کودکان آن در برخی از مراکز با تخفیفات بی نظیری همراه است.

دستگاه آندوسکوپی با دو نوع قابل انعطاف و ریجید ساخته و تولید می شود و هرکدام از آنها دارای کاربردهای متفاوتی می باشند.

دستگاه آندوسکوپی قابل انعطاف دارای عدسی می باشد که توسط فیبر نوری از طریق لوله به داخل بدن فرستاده می شود، اما در نوع ریجید لوله های کوتاه، قابلیت انعطاف پذیری نیز ندارند.

لیست قیمت خرید انواع دستگاه آندوسکوپی دست دوم در بازار

دستگاههای آندوسکوپی کاربردهای فراونی دارند و می توان به موارد تشخیص بیمار، غربالگری و درمان آن اشاره نمود و قیمت دستگاه آندوسکوپی بر اساس کیفیت، جنس و تجهیزات آن متغیر می باشد و برای اطلاع دقیق و کاربردهای آن می توانید به مراکز و سایتهای معتبر مراجعه کنید.

این دستگاه یک روش بسیار راحت و آسان است و می تواند به تشخیص و بهبودی بیمار نقش به سزایی داشته باشد.

در برخی از مواقع در زمان آندوسکوپی ممکن است که فرد دچار خونریزی داخلی شود و این خونریزی بر اثر بیوپسی ممکن است اتفاق بیوفتد.

مشخصات دستگاه آندوسکوپی گوش

شاید این تاریخچه برای شما نیز جالب باشد که این دستگاه زمان زیادی نیست که در جهت تشخیص و درمان روی کار آمده و تنها قدمت آن ۲۵ سال می باشد که با تولید آن در عرصه پزشکی تحولی عظیم صورت گرفته است حال اگر شما قصد خرید دستگاه آندسکوپی گوش به صورت دست دوم و کار کرده را دارید باید به یک سری نکات توجه داشته باشید که مواردی از آن ها بدین صورت می باشد که:

توجه به شکل ظاهری دستگاه و مدل خریداری شده آن

گرفتن ضمانت نامه های کتبی در جهت تضمین اصالت و سلامت دستگاه

کارایی و سال تولید دستگاه نیز بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا در صورت خرابی ممکن است قطعات آن دیگر تولید نشود و این امر موجب می شود تا دستگاه شما بلا استفاده باشد.

لیست قیمت خرید انواع دستگاه آندوسکوپی دست دوم در بازار

همان طور که می دانید دستگاه تجهیزات پزشکی دستگاه آندوسکوپی گوش نیز مانند دستگاه های دیگر یک سری مشخصات ویژه ای دارد و انواع مختلف داشته و خرید دستگاه آندوسکوپی امروزه رونق بسیاری دارد.

اما هر یک کارایی بخصوصی دارد که بدین صورت می باشد:

دستگاه برسی آندسکوپی: این دستگاه جهت برسی گوش از تمام ناهنجاریها مورد استفاده قرار می گیرد و این عمل توسط پزشک متخصص برسی می شود.

دستگاه برسی لارینگوسکوپی: این دستگاه یک سری تفاوتها با دستگاه آندوسکوپی دارد و در جهت تشخیص ناهنجاریهای حلق یا همان حنجره صورت می پذیرد و این عمل نیز مانند سایر دستگاه ها توسط پزشک متخصص گوش و حلق و بینی صورت می گیرد.

دستگاه برسی استروبوسکوپی: این دستگاه نیز مانند دستگاه لارینگوسکوپی می باشد و در جهت تشخیص بیماریهای حنجره صورت می پذیرد.

*** محتوای این مطلب تبلیغاتی است و ایرنا مسئولیتی درباره آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.