قیمت عمده روغن موتور حرارتی ایرانول در بازار چند می باشد؟

شما قادر هستید برای افزایش طول عمر موتور خودرو از روغن ایرانول استفاده کنید که طبق نوسانهای بازار امروز قیمت آن متغیر می‌باشد.

روغن ایرانول به خاطر اینکه دارای فواید زیادی می‌باشد زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد این محصول دارای خاصیتهایی مانند: پایداری حرارتی، خاصیت پاک کنندگی بالا، روانکاری مناسب و افزایش عمر خودرو می‌باشد.

روغن موتور نباید به هیچ وجه با هم ترکیب بشوند که اینکار باعث خرابی موتور خواهد شد این محصول با استفاده فرسوده خواهند شد که همین موضوع باعث می‌شود تا دائما تعویض شوند.

در موتور با قابلیت بنزینی معمولا در مسافتهای بسیار کوتاه رفت و آمد خواهند کرد، این محصول را قادر به این هستند که با بنزین نسوخته نیز روانکاری قرار دهند این کار باعث این خواهد شد که ویسکوزیته روغن موتور کاهش پیدا کند تا روانکاری این محصول نسبت به قبل کمتر بشود.

در ضمن باید خاطر نشان کرد که در کنار مناسب بودن قیمت روغن ایرانول رقیق شدن روغن ایرانول در موتورها با قابلیت دیزلی بودن به صورت فیلتر ذارت هم ممکن است اتفاق صورت بگیرد.

یکی از نکات مهم این می‌باشد که در زمان تعویض روغن خودرو به هیچ عنوان خودتان دست بکار نشوید به این علت که شمع قسمت تخلیه شدن روغن با ابزارهای مخصوص خودش باز خواهد شد کار یک تعیمرکار مخصوص می‌باشد.

یکی از راه های صرفه جویی در هزینه خود اینطور خواهد بود که از روغن موتور ایرانول با ویسکوزیته پایین استفاده کنید این نوع محصول باعث عمر طولانی مدت موتور اتومبیل شما خواهد شد که باعث می‌شود تا انرژی حاصل از متحرک بودن اجزا موتور کاهش پیدا کند بنابراین به این نکته توجه بسیار کنید تا بیش از اندازه درون محفظه روغن از این محصول استفاده نفرمایید.

روغن موتور ایرانول

روغن موتورهای مصنوعی قبلاً دارای روغن معمولی به عنوان بخشی از فرمول خود در روغن پایه هستند و روغن موتور ایرانول نیز یکی از بهترین انواع روغن موتور در ایران و بازار صادراتی است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

سازندگان همچنین زمان زیادی را صرف آزمایش دقیق روغن موتور می کنند تا از سازگاری آنها با مارکهای دیگر اطمینان حاصل کنند و این بدان معنی است که تا زمانی که از روغنهایی با درجه ویسکوزیته SAE استفاده می کنید می توانید روغن موتورهای سازنده های مختلف را با خیال راحت مخلوط کنید.

آیا می توان از روغن مصنوعی در هر خودرویی استفاده کرد؟

بله، چه خودروی قدیمی یا جدید، مسافت پیموده شده زیاد یا کم، خودروی پرفورمنس یا تردد روزانه داشته باشید، می توانید با خیال راحت از روغن موتور مصنوعی در هر وسیله نقلیه ای استفاده کنید.

*** محتوای این مطلب تبلیغاتی است و ایرنا مسئولیتی درباره آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.