سرمربی شهرداری همدان: تساوی مقابل استقلال خوزستان در بازی نخست فصل راضی کننده بود

احمد جمشیدیان روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: باید به تیم استقلال خوزستان و سرمربی این تیم تبریک گفت چرا که مستحق پیروزی بودند و برهمین اساس کسب یک امتیاز از این مسابقه برای ما شیرین بود.

وی افزود: مشکلاتی که در هفته گذشته داشتیم و همچنین هوای گرم شهر اهواز بر کیفیت بازی تیم و بازیکنان تاثیر داشت هرچند که از کسب یک امتیاز راضی هستیم اما عملکرد شاگردانم در مجموع رضایت بخش نبود.

جمشیدیان با اشاره به گم شدن پیراهن چند بازیکن تیم شهرداری در حین تمرین بین ۲ نیمه مسابقه، گفت: در همه جا بازیکنانی که بین ۲ نیمه گرم می‌کنند، لباس خود را روی نیمکت ذخیره‌ها قرار می‌دهند اما پس از گرم کردن متوجه شدیم لباس بازیکنان را برداشته‌اند که در ۲۵ سال سابقه فوتبالی خود، چنین اتفاقی را ندیده بودم.

به گفته وی، مسوولیت حفظ وسایل در نیمکت ذخیره‌ها با مسوولان برگزاری مسابقه است که البته باید از ناظر بازی، کادر داوری و سرمربی تیم استقلال خوزستان که همکاری لازم برای حضور بازیکنان ذخیره با لباس های بدون شماره در زمین را داشتند، قدردانی کنم.

سرمربی شهرداری همدان با اشاره به مصدومیت ناخواسته چند بازیکنان تیم در این دیدار، گفت: بروز مصدومیت‌ها موجب انجام چند تعویض‌ اجباری شد و تصور نمی‌کردم این چنین ۹۰ دقیقه در زمین ظاهر شویم.

تیم شهرداری همدان روز گذشته و در هفته نخست رقابت‌های لیگ دسته اول کشور مقابل استقلال خوزستان به تساوی بدون گل رسید تا با یک امتیاز در رده دهم جدول ۱۸ تیمی این مسابقات قرار بگیرد.

شهرداری همدان در هفته دوم لیگ دسته یک فوتبال کشور میزبان ون پارس اصفهان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.