سرمربی ذوب‌آهن: بازی سختی برابر ملوان پیش‌رو داریم

به گزارش خبرنگار ایرنا، مهدی تارتار عصر دوشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های فوتبال ملوان و ذوب‌آهن اصفهان در بندرانزلی اظهار داشت: به هر حال بازی در خانه حریف سخت و مشکل است اما ما سه بازی اخیر ملوان را آنالیز کردیم.

وی ادامه داد: ملوان بازی‌های خوبی انجام می‌دهد و تیمی است که روی زمین بازی می‌کند چون بازیکنان تکنیکی دارد اما ما با برنامه مقابل این تیم قرار خواهیم گرفت و امیداوریم که برنده از زمین مسابقه خارج شویم.

تارتار بیان کرد: البته مساوی به سود هیچ یک از دو تیم نیست و به همین دلیل ملوان نیز برای پیروزی می‌جنگد و ما نیز برای کسب سه امتیاز به میدان خواهیم آمد و با توجه به حضور هواداران پرشور ملوان ، به طور حتم حضور آنان بر جذابیت بازی خواهد افزود.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در ادامه گفت: از سوی دیگر بازی‌های امسال قابل پیش‌بینی نیست زیرا همه تیم‌ها بازیکنان خوبی را در اختیار دارند و خود را تجهیز کردند و به همین دلیل همه بازی‌ها مشکل و غیرقابل پیش‌بینی است.

تارتار اضافه کرد: هدف ما بزرگ است و دوست داریم ضمن حفظ جایگاه سال گذشته، به رده‌های بالاتر نیز صعود کنیم و به همین دلیل باید در رقابتهای خارج از خانه نیز به دنبال پیروزی و کسب هر سه امتیاز بازی باشیم و گرچه بودجه تیمهای دیگر را نداریم اما سعی می‌کنیم رقابت جانانه با مدعیان داشته باشیم.
وی به بازیکنان مصدوم تیم ذوب‌آهن نیز اشاره و خاطرنشان کرد: ما در دیدار برابر ملوان بازیکن محروم نداریم اما سعید باقرپسند به دلیل پارگی رباط صلیبی مصدوم است و همچنین ۲ بازیکن مصدوم دیگر هم داریم که امیدواریم که ای ن۲ بازیکن فردا به بازی برسند

سرمربی تیم فوتبال ذوبآهن اصفهان به حضور ملوان در لیگ برتر نیز اشاره و اظهار کرد: از اینکه گیلان امسال در لیگ برتر نماینده دارد خوشحالم و امیدوارم که تیمی هم از رشت به لیگ برتر صعود کند تا هر سال شاهد دربی جذاب گیلان در لیگ برتر هم باشیم.

تیم‌های فوتبال ملوان بندرانزلی و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت ۱۹ روز سه شنبه (فردا) در هفته چهارم رقابتهای فوتبال لیگ برتر کشور، به میزبانی تیم ملوان در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی رو در روی هم قرار می‌گیرند.

تا پایان هفته سوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر کشور که ۱۶ تیم حضور به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می‌کنند، ذوب‌آهن اصفهان با کسب سه امتیاز در مکان یازدهم و تیم ملوان بندرانزلی نیز با کسب یک امتیاز در انتهای جدول رده‌بندی قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.