ساختمان شرکت بیمه ایران در قائمشهر افتتاح شد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، سرپرست اداره کل بیمه ایران در مازندران در حاشیه افتتاح این طرح گفت که ساختمان شرکت سهامی بیمه ایران در قائمشهر در ۲ طبقه و در یکهزار و ۵۰۰ مترمربع زمین احداث شده است.
مهدی کرمی نوری میزان اعتبار هزینه شده برای ساخت ، مرمت و تجهیز این ساختمان را ۸۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود که در روزهای آینده تمام خدمات بیمه ای به شهروندان در این مرکز ارائه می شود.
مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران نیز در این مراسم گفت که بیمه ایران با ۲۵۰ شعبه و ۲۵۰ هزار نمایندگی در کشور مشغول ارائه خدمت به مردم است.

ساختمان شرکت سهامی بیمه ایران در قایم شهر

حسن شریفی ارائه خدمت بی منت به مردم را از رویکردهای اصلی شرکت بیمه ایران برشمرد و افزود : در صدد هستیم مدت زمان حضور مردم برای دریافت غرامت خسارت در شعبات را به حداقل برسانیم.
وی از پرداخت ۳۰ هزار میلیارد تومان در قالب خسارت بیمه در سال گذشته از سوی شرکت بیمه ایران خبر داد و گفت: با کاهش مدت زمان حضور مردم در نمایندگی و شعب بیمه، علاوه بر تسریع در کارها، در وقت و زمان شهروندان نیز صرفه جویی می شود.

ساختمان شرکت بیمه ایران در قائمشهر افتتاح شد
جواد مولایی فرماندار قایم شهر

فرماندار قائمشهر نیز در این مراسم گفت : در گرامیداشت هفته دولت ‌۱۱۸ طرح عمرانی با ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان افتتاح و با عملیات اجرایی آن آعاز خواهد شد.
جواد مولایی افزود : با روی کارآمدن دولت سیزدهم روند تکمیل طرح های عمرانی در کشور و از جمله در شهرستان قائمشهر شتاب چشمگیری یافته است.
وی با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان برای ضربه زدن به نظام ، گفت : انقلاب اسلامی بالنده تر از گذشته به حیات جاودانه خود ادامه خواهد داد و هفته دولت بهترین فرصت برای تبیین دستاوردها و خدمات نظام به مردم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.