رسیدگی به مشکلات مردم محله کم‌برخوردار کرناچی کرمانشاه در میز خدمت فرمانداری

به گزارش ایرنا؛ میز خدمت فرمانداری کرمانشاه یکشنبه شب با حضور سرپرست فرمانداری کرمانشاه و جمعی از مسوولان دستگاه‌های اجرایی و سازمان های حمایتی در محله کم‌برخوردار کرناچی برگزار شد.

سرپرست فرمانداری کرمانشاه در این ارتباط با بیان اینکه پیش از برپایی میز خدمت، از مناطق مختلف محله کرناچی بازدید شد، گفت: در این بازدید که با همراهی گروه‌های مردمی و جهادی فعال در محرومیت‌زدایی از این محله انجام شد و مشکلات مختلف این محله از جمله موضوعات زیرساخت بررسی گردید.

دکتر «ابراهیم رحیمی‌زنگنه» ماهیت برگزاری میز خدمت در مناطق حاشیه‌نشین کلانشهر کرمانشاه را دیدار با مردم دانست و افزود: رئیس‌جمهوری در یک سال به تمام استان‌ها سفر کرد و از نزدیک با مردم به گفت‌وگو پرداخت و مدیریت ارشد استان و سایر مسئولان نیز این منش را در دستور کار قرار داده‌اند.

سرپرست فرمانداری کرمانشاه با بیان اینکه یکی دیگر از دستاوردهای دیدار با مردم، آگاهی از مشکلات آنها است تصریح کرد: در این دیدارها که با استقبال مردم همراه است، آنها بدون تکلف و در حضور مدیران از مشکلات خود و محله محل سکونت خود گفتند و اگر گلایه‌ای دارند به حق است.

دکتر رحیمی‌زنگنه با اشاره به الحاق محله کرناچی به کرمانشاه در یک دهه گذشته بیان کرد: این محله با وجود خدمات انجام شده همچنان دارای مشکلاتی از جمله مشکلات زیرساختی است که با کمک دستگاه‌های اجرایی این مشکلات در یک بازه زمانی مشخص برطرف خواهد شد.

سرپرست فرمانداری کرمانشاه با بیان اینکه شأن مسئولان خدمت به مردم است خاطرنشان کرد: تمامی مشکلات بیان شده از سوی امام جماعت مسجد سادات کرناچی، مدیران گروه‌های مردمی و جهادی فعال در محله و سایر مردم از طریق فرمانداری کرمانشاه تا برطرف شدن پیگیری می‌شود.

رسیدگی به مشکلات مردم محله کم‌برخوردار کرناچی کرمانشاه در میز خدمت فرمانداری

دکتر رحیمی زنگنه از اختصاص بازه زمانی برای برطرف شدن مشکلات مردم خبرداد و گفت: براساس پیگیری فرمانداری و اهتمام دستگاه‌های اجرایی برای مشکلات مردم این محله یک بازه زمانی مشخص خواهد شد تا مردم محلی از خدمات مسئولان آگاه شوند و دستگاه مسئول هم اقدامات محوله را پیگیری کند.
سرپرست فرمانداری کرمانشاه با بیان اینکه بخشی از مشکلات موجود در این محله در سایر محلات نیز وجود دارد بیان کرد: معضل معتادان متجاهر در سایر محلات نیز همچون محله کرناچی وجود دارد که با پیگیری فرمانداری کرمانشاه مکانی برای جمع‌آوری این افراد اختصاص خواهد یافت.

در این جلسه مشکلاتی همچون تکمیل فاضلاب محله، کمبود فضای آموزشی، انجام روکش آسفالت معابر و کوچه‌ها، افزایش فضای سبز و تجهیز بوستان محله از سوی ساکنان محله کرناچی بیان شد و یکی از پیشنهادهای اهالی نیز ساخت پلی بین محله کرناچی و الهیه بود که بسیاری از مشکلات تردد اهالی را برطرف می‌کند.

رسیدگی به مشکلات مردم محله کم‌برخوردار کرناچی کرمانشاه در میز خدمت فرمانداری

کلانشهر کرمانشاه بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارد که در هشت منطقه شهری سکونت دارند و براساس آمارهای رسمی حدود ۴۰۰ هزار نفر از مردم ساکن در این کلانشهر در محلات حاشیه نشین زندگی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.