دبیرخانه دائمی جشنواره ملی فیلم کوتاه و عکس در البرز تشکیل شد

ولی اله صاحبکاری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: جشنواره تدبیر زندگی تنها جشنواره‌ ملی فیلم کوتاه و عکسی است که به‌صورت تخصصی به موضوع ازدواج و خانواده پرداخته است.

وی در ادامه بابیان اینکه طی سال‌های اخیر موضوع جمعیت و خانواده از محورهای مورد تأکید رهبر معظم انقلاب بوده و زبان هنر بهترین ابزار در انتقال مفاهیم اجتماعی است، اضافه کرد: این جشنواره در سال‌های اخیر توانسته با تولیدات هنری به اهمیت ازدواج و خانواده بپردازد و در راستای فرهنگ‌سازی آن با استفاده از زبان هنر اقداماتی را انجام دهد.
عضو شورای سیاستگذاری سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه و عکس تدبیر زندگی، گفت: استان البرز از ظرفیت‌های بالای هنری برخوردار است که متأسفانه به علت بی‌مهری برخی مسئولین اغلب هنرمندان کرجی هنر خود را برای عرضه به تهران می‌برند.
صاحبکاری، استقبال از سومین دوره جشنواره ملی «تدبیر زندگی» نسبت به ۲ دوره قبل را قابل‌توجه عنوان کرد و گفت: خوشبختانه آثار دریافتی این دوره از جشنواره نسبت به دوره قبل از کیفیت و کمیت بیشتری برخوردار است.
وی با تأکید بر اینکه با توجه به درخواست‌های مکرر عکاسان، محور عکس نیز به سومین دوره جشنواره «تدبیر زندگی» اضافه شد، گفت: استقبال عکاسان به‌ویژه هنرمندان جوان از این محور نشان از دغدغه مندی آنان دارد که امیدواریم شاهد گسترش آن در دوره‌های بعدی جشنواره باشیم.
عضو شورای سیاستگذاری سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه و عکس تدبیر زندگی خاطرنشان کرد: اختتامیه جشنواره تدبیر زندگی در پاییز سال جاری به میزبانی استان البرز برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.