خط پروازی خارجی مسقط به فرودگاه نوشهر راه‌اندازی شد

سیدمرتضی حسینی روز دوشنبه به خبرنگار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : مسیر پروازی از مسقط در کشور عمان به شهر نوشهر به صورت اتصالی (connection) از شهر مسقط به شهر شیراز و از شیراز به نوشهر و برعکس از روز جمعه یازدهم شهریور ماه انجام می‌پذیرد.

وی ادامه داد: این نخستین پرواز ورود مسافر خارجی به فرودگاه نوشهر است که با استفاده از یک فروند هواپیمای متعلق به شرکت هواپیمایی قشم ایر انجام خواهد شد.

حسینی ظرفیت هواپیما این خط پروازی را دستکم یکصد نفر اعلام کرد و گفت : هواپیمای شرکت قشم ایر در این خط پروازی حدود ۴۰ دقیقه در فرودگاه شیراز توقف خواهد داشت و بعد به صورت اتصالی به سمت نوشهر پرواز خواهد کرد.

مدیر فرودگاه نوشهر تصریح کرد: این پرواز براساس برنامه ریزی های صورت گرفته هر جمعه ساعت ۱۸ و ۱۰ دقیقه از شیراز وارد فرودگاه نوشهر می شود و در ساعت ۱۸ و ۵۰ دقیقه نوشهر را به مقصد شیراز ترک خواهد کرد.

وی با اعلام این که در حال حاضر در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته پرواز در مسیر مشهد به وسیله شرکت هواپیمایی آسمان به صورت رفت و برگشت برقرار است ، از افزایش پروازهای این مسیر خبر داد و گفت که از مهرماه پرواز به مسیر مشهد افزوده خواهد شد و به دنبال آن هستیم تا دیگر مقاصد پروازی را نیز با شرکت های هواپیمایی قشم ایر و کیش ایر از فرودگاه نوشهر برقرار شود.

استان مازندران دارای سه فرودگاه در شهرستان های ساری ، نوشهر و رامسر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.