تعاونی های برتر البرز در سطح ملی و استان معرفی می شوند

عبدالله دارایی روز دوشنبه همزمان با نخستین روز از هفته بزرگداشت تعاون در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مجموعه های تعاونی در البرز و کشور به عنوان نماد مشارکت مردمی در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی همواره در توسعه همه جانبه و پیشرفت کشور نقش آفرین بوده اند.

وی با اشاره به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری ذیل اصل ۴۴ قانون اساسی و برنامه‌های پنج ساله و ۶ ساله توسعه کشور افزود: تعاونی ها با سهم ۲۵ درصدی در اقتصاد، مسوولیت خطیر هدایت جامعه در مسیر عدالت اجتماعی، کاهش فاصله طبقاتی و پیشرفت و آبادانی کشور را برعهده دارند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی البرز اظهار داشت: در هفته بزرگداشت تعاون و تعاونگران برنامه‌هایی تدارک دیده شده است که ازجمله این برنامه ها معرفی تعاونی‌های برتر در سطح ملی و استانی با هدف تشکر و تجلیل از تعاونگران برتر استان است.

دارایی ادامه داد: برگزاری نشست‌های تخصصی با تعاونگران پارک علم و فناوری، برپایی نشست های هم اندیشی با تعاونی های برتر و شایسته تقدیر و دیدار با تعاونگران و فعالان حوزه تعاون در مجموعه شهرستان های استان از دیگر برنامه‌های این هفته در استان البرز است.

وی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هفته تعاون همچنین نمایشگاه توانمندی‌های بخش تعاون را با مشارکت اتاق تعاون، تعاونگران و بانک توسعه تعاون برپا خواهد کرد.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز آیین ویژه ای را به منظور تجلیل از تعاونی‌های برتر ملی برگزار خواهد کرد و تعاونی‌های برتر ملی از استان البرز در این آیین حضور خواهند یافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.