تدارک داماش گیلان برای صعود به لیگ دسته اول

داریوش نصیری مالک باشگاه داماش گیلان روز دوشنبه با توجه به صعود این تیم به لیگ دسته دوم کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن تشریح برنامه‌های این تیم گفت: روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم که ثمره آن صعود به لیگ دسته دوم بود.

وی افزود: از تمامی اعضای کادرفنی و بازیکنان نیز قدردانی می کنم که تلاش زیادی کردند تا توانستیم به لیگ دسته دوم صعود کنیم، البته حمایت‌های جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان نیز ستودنی بود و امید است با تمام قدرت و نیز حمایت مسئولان ورزش بتوانیم در رقابتهای فصل جاری لیگ دسته دوم نیز موفق عمل کرده و به لیگ دسته یک صعود کنیم.

وی ادامه داد: هدف ما حضور در رقابت‌های لیگ دسته اول کشور است و با همین رویکرد تدارک می بینیم و بازیکنان موردنظر را جذب خواهیم کرد تا با قدرت در مسابقات لیگ دسته دوم حضور یافته و در اولین فصل حضور به لیگ دسته اول صعود کنیم تا ۲ صعود متوالی طی ۲ سال داشته باشیم.

نصیری با تقدیر از سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان نیز بیان کرد: در شرایط بسیار سخت بهزاد داداش‌زاده ریسک بزرگی کرد و سکان هدایت داماش را در میانه لیگ دسته سوم برعهده گرفت اما در نهایت با درایت فنی وی به لیگ دسته دوم صعود کردیم.

وی اضافه کرد: امسال نیز داداش‌زاده تیم را در رقابت‌های لیگ دسته دوم هدایت می کند و امید است با دانش فنی این مربی و نیز تلاش و کوشش بازیکنان، بتوانیم به رقابت‌های لیگ دسته اول صعود کنیم زیرا مهمترین هدف ما نیز همین امر است و برای صعود به لیگ دسته اول برنامه‌ریزی‌های خود را انجام می‌دهیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به درخواست سرمربی دیگر اعضای کادرفنی و بازیکنان موردنظر را جذب خواهیم کرد تا تیم فوتبال داماش گیلان با قدرت و توانمندی زیاد راهی رقابت‌های فصل جاری لیگ دسته دوم کشور شود.

تیم فوتبال داماش گیلان با خرید امتیاز تیم دسته سومی کانیاو اشنویه آذربایجان غربی در رقابت‌های فصل گذشته این لیگ حضور یافت و در نهایت نیز توانست به رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور صعود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.