افزایش پنج برابری باجه های ارائه خدمات گذرنامه در البرز

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار عباسعلی محمدیان روز دوشنبه در حاشیه بازدید از قرارگاه صدور گذرنامه اربعین اظهار داشت: با کاهش میزان ابتلا به بیماری کرونا و افزایش تقاضا برای زیارت اربعین درکربلا، پلیس نیز به عنوان خادم مردم توفیق دارد در بحث تامین امنیت زوار در طول مسیر و فراهم کردن مقدمات سفر از جمله صدور گذرنامه به مردم خدمات رسانی کند.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای تسهیل و افزایش سرعت خدمات رسانی به متقاضیان تمدید گذرنامه، افزود: با توجه به حجم گسترده متقاضیان تمدید گذرنامه در روزهای اخیر، پلیس نسبت به روزهای عادی باجه های خدمات رسانی گذرنامه را به پنج برابر ارتقا داده است.
سردارمحمدیان گفت: با تسهیلات در نظر گرفته شده، متقاضیانی که تا سال ۹۱ گذرنامه آنها اعتبار داشته می توانند با مراجعه به پلیس گذرنامه نسبت به تمدید آن اقدام کنند و آن دسته است افرادی که فاقد گذرنامه هستند با مراجعه به پلیس بعلاوه ۱۰ می توانند مجوز تردد برای این سفر را دریافت کنند.
وی ازمردم درخواست کرد تا با توجه به اطلاعیه های پلیس که در صدا و سیما و سایت پلیس منتشر می شود با اطلاع کامل از مقررات به پلیس گذرنامه مراجعه نمایند.

وی به لزوم دریافت رضایت محضری برای تمدید گذرنامه بانوان اشاره کرد و گفت: از متقاضیان درخواست می شود با مدارک کامل به مقر های پلیس گذرنامه مراجعه کنند.
فرمانده انتظامی استان البرزگفت : تقاضای دریافت گذرنامه برای سفر اربعین سه برابر شده و با پیش بینی های صورت گرفته امیدواریم زایران بتوانند از فیض این زیارت بهره مند شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.