افتتاح ۸۱۰ میلیارد ریال طرح، دستاورد ششمین روز هفته دولت در مهاباد

به گزارش ایرنا، نخستین طرحی که امروز در مهاباد با حضور فرماندار و مسوولان این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت، پروژه کمربندی «داشامجید» این شهر بود. مهاباد با ۱۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید

شهردار مهاباد در آیین افتتاح این پروژه شهری گفت: این طرح طی پنج سال گذشته فعال بوده که در دوره چهارم شورا حدود ۵۰ میلیارد ریال و دوره ششم هم ۷۰ میلیارد ریال برای اتمام آن هزینه شده است.

بابک رستم پور با بیان اینکه این پروژه جزو طرح های عمرانی نیمه تمام بود، اظهار کرد: طول پروژه کمربندی داشامجید ۶۷۰ متر و عرض آن ۱۸ متر است که ۳۳۰ مترمکعب تسطیح و رگلاژ در مسیر پیاده روها صورت گرفته است.

رستم پور با قدردانی از مالکان و اهالی ساکن این منطقه در طول اجرای این طرح افزود: در مجموع برای اجرای این کمربندی که نقش مهمی در کاهش بار ترافیک در خیابان سرداران خواهد داشت ۱۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است..

بهره برداری از ۳ طرح مخابراتی

رییس اداره مخابرات مهاباد در آیین افتتاح این طرح اظهار کرد: سه طرح مخابراتی شامل تعویض دکل شبکه ارتباطات سیار جهت بهبود پوشش اینترنتی منطقه، راه اندازی یک دستگاه کافوی نوری در کوی دانش مهاباد و طرح FTTH منطقه روناس به طول ۸۰۰ متر در راستای ارتقای سرعت اینترنت از جمله طرح های مخابراتی بودند که افتتاح شد.

کاوه ابوبکری اضافه کرد: در مجموع برای اجرای این طرح ها در مجموع ۲۸ میلیارد ریال هزینه شده است.

افتتاح طرح توسعه مجموعه ورزشی کامیار

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد در حاشیه افتتاح این پروژه ورزشی گفت: فاز دوم طرح ورزشی مجموعه سالن های کامیار در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع توسط بخش خصوصی احداث شده است.

افتتاح ۸۱۰ میلیارد ریال طرح، دستاورد ششمین روز هفته دولت در مهاباد

قرنی مصطفی پور بیان کرد: فاز نخست این طرح نیز در سال ۱۳۹۹ با ۶۰ میلیارد ریال هزینه شامل سالن های چمن مصنوعی به بهره برداری رسیده بود.

۸ طرح برق رسانی به بهره برداری رسید

رییس شرکت توزیع برق مهاباد در آیین افتتاح طرح های حوزه برق این شهرستان گفت: طرح رفع ضعف ولتاژ شهری و روستایی با ۲۲ میلیارد ریال و طرح توسعه فیدر و بالابردن سطح قدرت مانور شبکه برق به طول هشت کیلومتر با ۲۸ میلیارد ریال از جمله طرح های این حوزه است که افتتاح شد.

افتتاح ۸۱۰ میلیارد ریال طرح، دستاورد ششمین روز هفته دولت در مهاباد

جلال زایر اضافه کرد: همچنین طرح توسعه شبکه شهری جهت تامین برق متقاضیان جدید با ۴.۸ کیلومتر شبکه فشار ضعیف با ۲۰ میلیارد ریال، طرح تبدیل شبکه مسی به کابل خودنگهدار، ۴۲ کیلومتر شبکه فشار ضعیف با ۱۷۷ میلیارد ریال و عملیات تعویض ۳۲ کیلومتر دیگر از این شبکه، احداث ۸۸ پست هوایی برای تامین برق مراکز صنعتی، تولیدی و چاه کشاورزی با ۱۵۵ میلیارد ریال از دیگر طرح های افتتاحی به این مناسبت است.

به گزارش ایرنا، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، امسال ۴۱ طرح عمرانی و اقتصادی با هزینه بیش از ۹ هزار و ۳۶۰ میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.