آموزش فتوشاپ و انجام کلیه خدمات طراحی عکس و روتوش با فتوشاپ

Mac Mini جدید Apple

0

Mac Mini جدید Apple- کم مصرف ترین رایانه رومیزی جهان

در اوایل سال جاری میلادی، اپل اختصارا به معرفی یک مک مینی جدید اشاره کرد و اکنون این شرکت آماده شده تا مک مینیاتوری خود را روانه بازار کند. این در حالی است که مک مینی برای دو سال متمادی به روز رسانی نشده و اکنون مشخصات به نحو موثری بهبود یافته اند.

مک مینی جدید شامل نسل چهارم پردازنده های اینتل بوده و دو پروت تاندربولت و به گزینه های گرافیکی Intel Iris و HP Graphic 5000 نیز تجهیز شده است.

به گفته اپل، این دستگاه کم مصرف ترین و بهینه ترین رایانه رومیزی جهان به حساب می آید. عرضه این دستگاه نیز از امروز و با قیمت پایه 499 دلار آغاز خواهد شد.

اپل این مک مینی جدید را در سه استاندارد مختلف به بازار عرضه خواهد کرد. نسخه اول از پردازنده i5 دو هسته ای اینتل با فرکانس کاری 1.4 گیگاهرتز، 4 گیگابایت رم، 500 گیگا بایت فضی ذخیره سازی و Intel HP Graphic 5000 بهره می برد و 499 دلار قیمت دارد.

گزینه دوم از پردازنده دو هسته ای i5 با فرکانس کاری 2.6 گیگاهرتز، 8 گیگابات رم و Intel Iris Graphics بهره می برد و با توجه به فضای ذخیره سازی یک ترابایتی، 699 دلار قیمت خواهد داشت.

گزینه آخر نیز از پردازنده دو هسته ای i5 اینتل با فرکانس کاری 2.8 گیگاهرتز، 8 گیگابایت رم، Intel Iris Graphic و یک گیگابایت درایو Fussion بهره می برد و 999 دلار قیمت خواهد داشت.

مد نظر داشته باشید که می توانید این مشخصه ها را با یک پردازنده i7 اینتل با فرکانس 3 گیگاهرتز، 16 گیگابایت رم و یک ترابایت فضای ذخیره سازی فلش تعویض کرد. برخلاف مک مینی پیشین، به نظر نمی رسد خبری از گزینه i7 چهار هسته ای باشد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.