آموزش فتوشاپ و انجام کلیه خدمات طراحی عکس و روتوش با فتوشاپ

منتظر Xperia z4 باشید

0

منتظر Xperia z4 باشید

در حالی که تنها چند ماه از معرفی Xperia z3 و z3 Compact سونی می گذرد، منابع آگاهی که در این شرکت ژاپنی کار می کنند نخستین بار در مورد مدل بعدی این گوشی هوشمند موسوم به z4 را منتشر کردند.

به گزارش رایورز، پیش از این گفته شده بودشرکت سونی فرآیند عرضه دو گوشی هوشمند پیشرفته در هر فصل از سال را کنار می گذارد که البته با شایعات جدید، فرض قبلی کنار گذاشته شده است. در اخبار جدید گفته شده است که شرکت سونی، خود را برای عرضه 4 مدل از گوشی هوشمند جدید خود آماده کرده است که قرار است آن را با نام های z4، z4 Compact، Xperia z4، Ultra، z4 Tablet روانه بازار کند.

در گوشی هوشمند Xperia z4 مشکلات قبلی برطرف شده است و شرکت سونی می کوشد به جای شارژ مغناطیسی، آن را با شارژ بیسیم Qi، به دست کاربران برساند. در این گوشی هوشمند بخش ورودی microUSB بدون هیچ گونه درپوش پلاستیکی ضدآب شده است و به عبارت دیگر سونی برای نخستین بار محصولی روانه بازار می کند که بدون درپوش های مخصوص هم می تواند در مقابل ورود آب و گرد و غبار مقاومت داشته باشد. اما گوشی هوشمند Xperia z4 Compact که نسخه کوچک شده مدل قبلی محصوب می شود نمایشگر لمسی 6/4 اینچی با کیفیت 1080 پیکسل را در خود جا داده است و البته تراشه کاملا مشابه z4 را نیز شامل می شود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.