آموزش فتوشاپ و انجام کلیه خدمات طراحی عکس و روتوش با فتوشاپ

از تولید مستند جنجالی درباره منافقین تا تصویربرداری نیمی از مجموعه «مرد» + عکس

0

به گزارش روتوش آنلاین عکس به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، مستند «معاهده شکست خورده ها» با هدف مروری بر حضور منافقین در عراق تحت حاکمیت صدام و معاهده های آنها علیه ایران و مردم عراق و ایران تولید می‌شود. رویکرد این برنامه  بررسی گروهک منافقین از منظر عبرت آموزی است چرا که در سی سال عمری که حیاتش در عراق می‌گذشت جز شکست هیچ دستاورد دیگری نداشت.

وی افزود: تولید این مستند از حدود یک سال قبل آغاز شده و در حال حاضر مرحله تدوین را پشت سر می گذارد. بهشتی در مورد محورهای مورد بحث در این مستند اظهار کرد: همه چیز از شکست تروریسم در برابر اراده مردم شروع شد. برای اینکه ماشین ترور منافقین از کار نیافتد، سرکردگان این گروهک تروریستی با صدام حسین معاهده همکاری امضا کردند و دامنه ترور و جاسوسی علیه مردم ایران را افزایش دادند. در ادامه، با سقوط صدام، منافقین پدر معنوی خود را از دست دادند و به دنبال جایگزین صدام در دنیای غرب به راه افتادند. این مستند به روایت سیر تاریخی حرکت منافقین می پردازد.

«معاهده شکست خورده ها» در قالب مستند گزارشی و با مدت زمان 50 دقیقه در شبکه پرس تی وی تولید می شود و در تولید آن از تصاویر و مصاحبه های آرشیوی و مصاحبه با کارشناسان استفاده شده است. این مجموعه افشاگرانه که حاوی اطلاعات ویژه ای در مورد منافقین بوده و با رویکردی خاص طراحی شده است، در آینده نزدیک از آنتن پرس تی وی پخش می شود.       

فیلمبرداری سریال مرد به نیمه رسید

داستان این سریال 35 قسمتی در شمال کشور می گذرد و بازیگرانی چون پژمان بازغی، مهران رجبی، سیاوش گرجستانی، امیر نوری، ترلان پروانه، فریده دریامج و ارمیا قاسمی در آن به ایفای نقش می پردازند.

سریال «مرد» که در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در حال ساخت است؛ قصه معلم جوانی ست که به روستا عزیمت می کند و در آنجا با عشق و علاقه به کودکان روستا، راه و رسم زندگی را آموزش می دهد و در این مسیر اتفاقات مختلفی را از سر می گذراند.

سایر عوامل سریال «مرد» عبارتند از: مدیر تصویربرداری : سیروس کفاش، مدیر صدابرداری : حسین تقوی، تدوین : مهدی حسین وند، طراح صحنه و لباس: حسن روح پروری، طراح گریم : شهرام خلج، دستیار اول کارگردان : مهدی بوستان پرور.


        

آشنایی مخاطبان شبکه پرس تی وی با «سانتریفیوژ سنگ»

«سانتریفیوژ سنگ» (Rock core centrifuge) عنوان مستندی در شبکه پرس تی وی است که به معرفی دستاورد جدید سازمان انرژی اتمی ایران به مخاطبان برون مرزی می پردازد. این مستند به تهیه کنندگی ونداد دوشان و کارگردانی سلما بابایی محصول 2017 و به مناسبت 20 فروردین روز ملی فناوری هسته ای از سوی سازمان اتمی ایرانتولید شده است.

مستند «سانتریفیوژ سنگ» (Rock core centrifuge) سه شنبه 4 مهر ماه به مدت 25 دقیقه در ساعت 23:00 ، چهارشنبه ساعت 17:00 ، جمعه ساعت 12:00 و شنبه ساعت 03:00 بامداد به وقت تهران روی آنتن می رود.

کامران تفتی به جمع بازیگران سریال برادران محمودی پیوست 

سریال سایه بان که ماه گذشته با حضور امین تارخ (مهران )و بهزاد فراهانی (خسرو ) در لوکیشن چاپخانه به کار خود پایان داد این روزها پس از اتمام مراحل تصویر برداری لوکیشن خانه مهشید (رویا جاوید نیا ) مادر آرمان (محمد رضا غفاری ) وارد دادگاه خانواده شده است با ورود گروه به لوکیشن جدید کامران تفتی برای ایفای نقش (ناصر ) به جمع بازیگران سریال پیوسته و در کنار هستی مهدوی (نسترن ) و محمد ولی زادگان (سعید ) به ایفای نقش خواهد پرداخت . تصویر برداری سریال سایه بان از سه ماه پیش شروع شده است 

 قصه ی سریال سایه بان برادران محمودی با تکیه بر زندگی قشر کارگر ، روابط ،بیم ها و امید های آنها طراحی شده است.

Leave A Reply

Your email address will not be published.