آموزش فتوشاپ و انجام کلیه خدمات طراحی عکس و روتوش با فتوشاپ

آمریکا از اسرائیل خواست در قبال به رسمیت شناخته‌شدن قدس عکس‌العملی ملایم داشته باشد

0

آمریکا از اسرائیل خواست عکس العملی ملایم داشته باشدبه گزارش روتوش آنلاین عکس به نقل از  گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ خبرگزاری رویترز سندی را منتشر کرد که نشان می دهد وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه از اسرائیل خواسته است در خصوص به رسمیت شناخته شدن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی واکنشی ملایم تر داشته باشد؛ چرا که واشنگتن انتظار عکس العمل هایی شدید را دارد و در حال بررسی تهدیدات احتمالی در ارتباط با تأسیسات و نیروهای آمریکایی است.

در این سند که تاریخ 6 دسامبر (روز گذشته) منتشر شد، آمده است: «در حالی که ما درک می کنیم شما آشکارا از این اخبار استقبال می کنید، اما از شما می خواهیم پاسخ های رسمی خود را ملایم تر کنید.»

در ادامه این سند آمده است: ما احتمال مقاومت درباره این خبرها را در خاورمیانه و سطح جهان می دهیم و همچنان در حال ارزیابی تأثیر این تصمیم بر تأسیسات و نیروهای آمریکایی در خارج از کشور هستیم.

همچنین در سند دیگری که متعلق به وزارت خارجه آمریکاست و رویترز به آن دست پیدا کرده و آن نیز در تاریخ 6 دسامبر منتشر شده، آمده است این وزارتخانه در پی تصمیم اخیر در خصوص قدس، نیرویی به منظور بررسی تحولات در سطح جهانی را تشکیل داده است.

یک مسئول آمریکایی که نخواست نامش فاش شود، گفته است تشکیل این نیروها معمولا هر زمان که نگرانی در خصوص سلامت و امنیت افراد دولتی آمریکا و یا شهروندان آمریکایی وجود دارد، انجام می شود.

گفتنی است وزارت خارجه آمریکا هنوز واکنشی به انتشار خبر این دو سند از سوی رویترز نشان نداده است. همچنین شایان ذکر است دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا شب گذشته با کنار گذشتن سیاست چند دهه گذشته کشورش، قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخت؛ مسأله ای که حتی هم پیمانان آمریکا را نیز نگران کرد و سبب خواهد شد تلاش ها برای صلح در خاورمیانه را با تهدید مواجه کند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.